İzmir Kürtaj Hekimi


  Tel : 0(232) 440 90 90

Kürtaj

Kürtaj Olurken Bilinmesi Gerekenler

İLK DEĞİLSİNİZ

Ondan vazgeçmek biraz zorlu bir süreç olabilir bu nedenle kürtaj işleminin doğal bir şey olduğunu ve bunu yaşayan bayanın ilk siz olmadığınızı unutmayın. Belki siz bu yazıyı okurken binlerce kişi şu anda bu işlemi gerçekleştiriyor. İzmir kürtaj alanında faaliyet gösteren Çankaya Tıp Merkezi İzmir Konak semtinde hizmet vermektedir.

İŞLEM SADECE 2 DAKİKA…

Anne olmak kolay bir süreç değildir. Hem hamilelik boyunca hem de daha sonrasında üzerinizde büyük sorumluluklar oluyor. Hayatınızda buna yer yoksa kürtaj yaptırmanız en mantıklısı olacaktır. Bu nedenle kendinizi suçlu hissetmenize gerek yoktur. Kürtaj yaptıran çoğu bayan kendi içinde birçok hesaplaşma yaşar. Ama bunu atlatmak da sizin elinizdedir. Bir izmir kürtaj sitesi olarak kürtaj fiyatları konusunda da sizlere bilgi verebiliriz.

HER BAYANIN BAŞINA GELEBİLİR

Kürtajın suç olmadığını kendinize inandırmanız gerekir. Kürtaj ülkemizde birçok çevre tarafından hoş görülmemektedir. Ama buna mecbur kalan bayanları da bu konuda kimsenin suçlamaya hakkı yoktur. İçiniz rahat bir şekilde kürtaj olabilirsiniz. Sizin kürtaj olduğunuz gizli kalacaktır. Bunu siz istemediğiniz sürece ne doktorunuz ne de hastane yönetimi başkasıyla paylaşamaz.

AĞRI VE SANCI YOK

Kendinize güzel bir yol belirleyin ve hayatınıza mutlu bir şekilde devam edin. Hayat devam ediyor unutmayın yapmanız gereken işler, mutlu etmeniz gereken insanlar var. Hedeflerinizden vazgeçmeyin onları gerçekleştirmek için yola devam etmeniz gerekiyor. Mutlu olun ve etrafınızdakileri mutlu edin.

KÜRTAJ YASALARLA SİZE TANINMIŞ BİR HAKTIR

Anne olmak kolay bir süreç değildir. Hem hamilelik boyunca hem de daha sonrasında üzerinizde büyük sorumluluklar oluyor. Hayatınızda buna yer yoksa kürtaj yaptırmanız en mantıklısı olacaktır. Bu nedenle kendinizi suçlu hissetmenize gerek yoktur. Kürtaj yaptıran çoğu bayan kendi içinde birçok hesaplaşma yaşar. Ama bunu atlatmak da sizin elinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir