İzmir Kürtaj Hekimi


  Tel : 0(232) 440 90 90

İzmir kürtaj fiyatları 2018

Kürtaj İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?

İstenmeyen gebelikleri sonlandırmak amacıyla yapılan kürtaj işlemleri kısa bir süre içerisinde gerçekleşmektedir. Maksimum 10 dakika içerisinde gerçekleşecek olan söz konusu işlem; modern tıbbın ilerlemesinden kaynaklı olarak kısa süre içerisinde fayda vermektedir. Modern jinekolojik yöntemlerde yer alan vakum kürtaj seçenekleri basınç uygulanarak ceninin vakum içerisine çekilmesini sağlayan bir uygulama olarak kabul görmektedir. Bu tür vakumların tek kullanılabilir yapıda yer alması da herhangi bir enfeksiyon riskini ortadan kaldıracak olup; İzmir kürtaj fiyatları 2017 kapsamında da ele alınan bir durum olarak adlandırılmaktadır. Kürtaj olan kadınlar da kısa süre içerisinde gündelik hayatlarına kaldığı yerden devam edebilecek olup; herhangi bir vücut fonksiyonunda da sıkıntı çıkarmayacaktır.

Kürtajdan Ne Kadar Süre Sonra Adet Olmak Mümkündür?

Kürtaj esnasında herhangi bir sıkıntı yaşanmadığından dolayı; adet kanamalarının gerçekleşmemesi de bir sorun teşkil etmeyecektir. Yalnızca yumurta hücrelerinin gelişim göstermesi için 15 ile 20 günlük bir süreye ihtiyaç duyulacak olup; periyodik olarak regl süreçleri de gözlemlenebilecektir. İzmir kürtaj fiyatları 2017 kapsamında ortaya çıkan bu tip işlemler sonrasında kullanılan ağrı kesiciler de reglin gecikmesini engelleyecek unsurlar olarak ifade edilmektedir. İzmir kürtaj fiyatları 2017 aşamasında da devreye girecek olan bu tür faaliyetlerde vücut fonksiyonlarını kalıcı olarak etkileyecek herhangi bir problem durumu da ortaya çıkmayarak; kadınların bedensel işlevlerinde herhangi bir değişiklik de söz konusu olmayacaktır.

Kürtaj Esnasında Anestezi Yapılır Mı?

Kürtaj işlemi yapılmadan önceki evrede kadınların herhangi bir genital enfeksiyona sahip olup olmadığı kontrol edilmektedir. Aynı zamanda da kürtaj öncesinde antibiyotik verilerek; anestezi işlemi de kadınlara uygulanmaktadır. İzmir kürtaj fiyatları 2017 kapsamına da dâhil edilen bu işlemler; fiyat konusunda belirleyici bir konumda yer alacaktır. İzmir kürtaj fiyatları 2017 kapsamında ele alınacak olan masrafları içerecek olan işlemler arasında anestezi de olmazsa olmazlar arasında yer alarak; işlemin kısa süre içerisinde gerçekleşmesini sağlayan temel faaliyetlerin başında yer almaktadır. Böylelikle de daha sağlıklı bir ortam ve malzemeler dâhilinde de kürtaj işlemi kolay bir şekilde gerçekleşecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir